Jo'qorg'i Kenges Apparati
IDIYATULLAEV Jumatdiin Eshimovich Qoraqalpog'iston Respublikasi Jo'qorg'i Kengesining Apparat rahbari |
![]() |
GAIPOV Janibek Muratbaevich Qoraqalpog'iston Respublikasi Jo'qorg'i Kengesi Apparati moliya-xo'jalik ishlari bo'limi boshlig'i |
UTEGENOV Baxadir Uzakbaevich Qoraqalpog'iston Respublikasi Jo'qorg'i Kengesi Apparati tashkiliy-kadrlar bo'limi boshlig'i |
SADÍKOV Kamal Turkmenbay-ulı Qoraqalpog'iston Respublikasi Jo'qorg'i Kengesi Apparati axborot-tahlil bo'limi boshlig'i |
SADÍKOV Koshkarbay Tengelbaevich Qoraqalpog’iston Respublikasi Jo’qorg’i Kengesi Apparati ijro intizomi nazorati bo’limi boshlig’i |
AJIMURATOV Azamat Lepesbaevich Qoraqalpog'iston Respublikasi Jo'qorg'i Kengesi Apparati axborot bo'limi boshlig'i |
AUEZMURATOV Aydos Seytmuratovich
Qoraqalpog'iston Respublikasi Jo'qorg'i Kengesi Apparati jismoniy va yuridik shaxslarning murojaatlari bilan ishlash bo'limi boshlig'i |
SEITNAZAROV Kuanishbay Kenesbaevich Qoraqalpog‘iston Respublikasi Jo‘qorg‘i Kenges Apparatining Raqamlashtirish va sun’iy intellekt texnologiyalari sektori boshlig‘i |

Аппарат Жокаргы Кенеса
ГАИПОВ Жанибек Муратбаевич Начальник финансово-хозяйственного отдела Аппарата Жокаргы Кенеса Республики Каракалпакстан |
![]() |
УТЕГЕНОВ Бахадыр Узакбаевич Начальник организационно-кадрового отдела Аппарата Жокаргы Кенеса Республики Каракалпакстан |
САДЫКОВ Камал Туркменбай-улы Начальник информационно-аналитического отдела Аппарата Жокаргы Кенеса Республики Каракалпакстан |
САДЫКОВ Кошкарбай Тенгелбаевич Начальник отдела контроля исполнительской дисциплины Аппарата Жокаргы Кенеса Республики Каракалпакстан |
АЖИМУРАТОВ Азамат Лепесбаевич Начальник информационного отдела Аппарата Жокаргы Кенеса Республики Каракалпакстан |
АУЕЗМУРАТОВ Айдос Сейтмуратович Начальник отдела по работе с обращениями физических и юридических лиц Аппарата Жокаргы Кенеса Республики Каракалпакстан |
CЕИТНАЗАРОВ Куанышбай Кенесбаевич Заведующий сектором технологий цифровизации и искусственного интеллекта Аппарата Жокаргы Кенеса Республики Каракалпакстан |