Hurmatli fuqarolar va qurilish sohasida faoliyat yuritayotgan tadbirkorlar!
Qoraqalpog‘iston Respublikasi Jo‘qorg‘i Kengesi Raisining topshirig‘iga muvofiq Kadastr va qurilish sohasidagi mavjud muammolarni aniqlash, ularning sabablarini o‘rganish va sohada uchrayotgan tizimli muammolarni bartaraf etish maqsadida «Call Center» tashkil etildi.
Hurmatli fuqarolar❕
Kadastr va qurilish sohasiga oid tizimli muammolar yoki xizmat ko‘rsatish sifatini yaxshilash bo‘yicha fikr va takliflaringizni qoldirish uchun joriy yilning 1-may sanasigacha Vazirlar Kengashi huzuridagi Maxsus shtabning
☎️61 222 45 25
☎️61 222 91 87
telefon raqamiga ertalab soat 09:00 dan kechki 18:00 gacha bog‘lanishingiz mumkin.
❗️Sizning bergan fikr va takliflaringiz orqali sohadagi mavjud muammolarning yechimi bo‘yicha maxsus yo‘l xarita ishlab chiqiladi va ularni bartaraf etish, xalqimizning xohish-istaklarini amalga oshirish choralari ko‘riladi.

Dear citizens and entrepreneurs operating in the construction sector,
In accordance with the instructions of the Chairman of the Jokargy Kenes of the Republic of Karakalpakstan, a dedicated Call Center has been established to identify existing issues in the fields of cadastre and construction, analyze their root causes, and eliminate systemic challenges within these sectors.
Dear citizens,
To submit your comments and proposals regarding systemic issues in cadastre and construction, as well as suggestions for improving service quality, you may contact the Special Task Force under the Council of Ministers between 09:00 and 18:00 until May 1 of the current year at the following numbers:
☎️ +998 61 222 45 25
☎️ +998 61 222 91 87
❗️Based on your feedback and proposals, a dedicated roadmap will be developed to address existing issues in the sector, and appropriate measures will be taken to resolve them and implement your